Standardní clip in sady

#ShowMore#

 

Ať už se jedná o každodenní nošení, nebo o zvláštní příležitost, naše standardní clip in vlasové sety vám můžou poskytnout vzhled delších a plnějších vlasů, aniž byste museli chodit do salonu. Standardní sady od Stylprotebe lze přidat do vlastních vlasů během několika minut, takže je můžete aplikovat nebo odebrat, když vám to vyhovuje, a lze je také upravovat stejně jako vaše vlastní vlasy.

Vyrobené ze 100% REMY lidských vlasů, díky kterým vám poskytnou zcela přirozený vzhled, ať už je nosíte rovné nebo vlnité

Prodloužení vlasů Clip in se snadno používá

I když přidávání vlasových pásů může působit komplikovaně, tyto REMY standardní sady vlasů jsou opravdu snadno použitelné a byly navrženy tak, abyste si je mohli přizpůsobit sami.

Plná hlava se skutečnými prodlužovacími vlasy na vlasy odolává horku a dalším

Hlavní výhodou našich setů vlasů na celou hlavu oproti levnějším umělým značkám je, že je lze upravovat jakýmkoli způsobem.

Tyto standardní sady vlasových příčesků byly navrženy tak, aby vydržely stejné podmínky jako vaše vlastní vlasy. Je mnohem jednodušší přidat si příčesek a poté si vlasy současně s vašimi vlastními upravovat. Navíc tím i mimo jiné získáte přirozenější vzhled, díky perfektnímu prolnutí příčesku s vašimi vlastními vlasy.

Najděte vaši ideální standardní sadu vlasů a získejte požadovanou délku a plnost

Ve společnosti Stylprotebe vám v ČR nabízíme vlasové sety na celou hlavu, které vám nabízí spoustu možností. Máme k dispozici sady od 38 do 61 cm, které vám umožní vytvořit cokoli od vlasů po ramena až po velmi dlouhé, přibližující se vašemu pasu. Naše sety vlasů vám poskytnou až 130 gramů vlasů, což většina žen považuje za správné množství pro hustý a plný vzhled.

Pro přirozený vzhled zvolte Standardní sady vlasových příčesků

Ve Stylprotebe nabízíme clip-in prodlužování vlasů, které je vyrobeno ze skutečných vlasů. Zatímco falešné vlasy jsou levnější, naše sety REMY vlasů na celou hlavu jsou mnohem lepší, protože se přirozeně zakryjí a krásně splynou s vašimi vlasy.

Na našem webu najdete jen clip-in lidské vlasy, takže tento vzhled můžete získat doma, aniž byste museli utrácet desetitisíce v salonech. Naše clip in lidské vlasové sady vám zajistí mnohem lepší povrch, jsou univerzálnější a mají mnohem delší životnost než jejich syntetická náhražka.

Široký výběr sad vlasů Remy na celou hlavu pro perfektní shodu barev

Kupujete si clip-in standardní sadu vlasů? Je důležité dosáhnout nejlepší možné shody barev, aby došlo k dokonalému spojení s vašimi vlasy. Naše sety k vám přicházejí v širokém výběru barev a melírů, takže si můžete vybrat tu pravou pro vás.

Je důležité, aby vlasové pásy byly vybrány ve správném odstínu, zejména pokud hledáte celkové prodloužení vlasů. Jen díky tomu získáte přirozený vzhled. Pamatujte, že i když můžete barvit naše sady vlasů, nemůžete je již dodatečně zesvětlit. Proto zvolte světlejší tón, v případě že zvažujete jejich dodatečné tónování.

Ušetřete peníze a čas v salonu díky dostupnému prodloužení vlasů, které se jen zacvakne a skvěle vypadá

Přestože máte v salonu nepřeberné možnosti metod, díky kterým lze vlasy prodloužit a jistě taky lze dosáhnout skvělého výsledku, většina z nás prostě nemá čas ani peníze na to, aby si pořídila novou sadu permanentních vlasů pokaždé, když se jedná o speciální příležitost, nebo docházet jednou za měsíc na posouvání.

To je obrovská výhoda Clip-inů, protože díky nim vás již nečekají žádné dodatečné náklady a promarněný čas. Dosáhnete tím svobody mít dlouhé vlasy, kdykoli jen chcete.

Časté otázky a odpovědi

Co je to standardní sada clip in vlasů?

Standardní sada clip in jsou tkané lidské vlasy všité do pásu se silikonovými sponami připevněnými ke švu. To je mnohem jednodušší než mít plnou hlavu permanentního prodloužení ze salonu, protože je v případě potřeby jednoduše připnete či sundáte.

Je 100 g dost na celkové prodloužení vlasů?

Většina stylistů doporučuje vlasy v gramáži přibližně 100–150 g, pokud chcete dosáhnout plného a přirozeného vzhledu, přičemž pro většinu lidí je optimální množství 130 g. Tato hmotnost většině žen poskytne přirozený konečný výsledek. Samozřejmě můžete přidat více pásů pro dramatičtější vzhled.

Kolik klipsů má celá sada na prodlužování vlasů?

Množství klipů, které budete potřebovat pro celou hlavu prodlužování vlasů, bude záviset na značce kterou si zvolíte, proto nezapomeňte zkontrolovat web a dodržovat jejich pokyny. Některá celková prodloužení jsou v jednom kuse, zatímco jiná jsou tvořena 7-10 pásy, které můžete připnout i jednotlivě.