Deluxe clip in sady

#ShowMore#

Vyrobeny ze 100% lidských vlasů Remy. Naše dvojité deluxe sady mají nejvyšší možnou kvalitu a jsou ideální pro přidání objemu, hmotnosti a tloušťky vašim stávajícím vlasům. Každý vlasový pás se skládá ze dvou sešitých dohromady, takže již není nutné aplikovat velké množství pásů pro dosažení požadovaného objemu.

Prohlédněte si náš výběr dvojitých deluxe sad a objednejte si své vyvolené ještě dnes. Pokud chcete vlasům rychle přidat maximální tloušťku a váhu, jsou naše prodloužené dvojité sady opravdu dokonalým řešením.

Proč jsou dvojité deluxe sady tou nejlepší volbou pro přirozený vzhled?

Nejdůležitější vlastnost, kterou je třeba při prodlužování vlasů hledat, je to, jak dobře splynou s vašimi přirozenými vlasy a jak dobře si po aplikaci udrží svůj tvar a vzhled. Všechny naše dvojité deluxe příčesky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních Remy lidských vlasů, aby bylo zajištěno, že výjimečně dobře splňují všechny tyto potřeby.

Dvojité deluxe clip in sady v obrovské škále odstínů

Ať už máte jakoukoli barvu vašich vlasů nebo jakýkoliv odstín, kterým se zvažujete nabarvit, máme pro vás vhodnou sadu, která bude perfektně ladit.

Veškeré délky dvojitých sad k dispozici na eshopu

Naše dvojité deluxe sady přicházejí v délkách od 38 po 61 cm. Všechny tyto délky, které máme k dispozici vám dávají úplnou svobodu volby při rozhodování, po jak dlouhých vlasech toužíte. Pro střední délku si většina žen volí délku sady okolo 50 cm, přičemž cokoli přes 55 cm je považováno za poměrně dlouhé. Pokud si nejste jisti, jakou délku zvolit, doporučujeme experimentovat.

S našimi nejkvalitnějšími clip in sadami si můžete dovolit koupit tolik příčesků na celou hlavu, jak se vám zlíbí a měnit díky tomu svou délku každý den.

Sestav si vlastní kolekci Clip in vlasových příčesků

Jak jsme zmínili výše, s našimi příčesky za příznivou cenu si můžete dovolit koupit několik sad, které vyhoví vašim měnícím se náladám. Můžete si dokonce vytvořit celou kolekci, která vám umožní měnit účes každý den v týdnu, a protože naše příčesky jsou vyrobeny z nejlepších kusů lidských vlasů, víte, že každá sada bude té nejvyšší kvality.

Kromě vyzkoušení různých délek a barev můžete také střídat mezi rovnými a vlnitými vlasy. Jako jeden z předních dodavatelů prodlužování vlasů máme jeden z nejširších výběrů, který kdekoli najdete.

Snadná aplikace dvojitých deluxe příčesků. Aplikace sad trvá několik minut

Pokud hledáte prodloužení lidských vlasů prémiové hustoty, které se rychle a snadno aplikuje, jsou naše clip-in deluxe sety perfektní volbou. Podívejte se na naše zákaznické recenze a zjistěte, co ostatní ženy říkají o tom, jak snadné a příjemné je použití našich dvojitých sad vlasových příčesků.

Klipy použité v našich sadách vám nebudou táhnout vlasy nebo klouzat, v případě že budou správně připevněny, takže se můžete těšit na snadný a pohodlný zážitek.

Pro nejvyšší kvalitu, nejpohodlnější a snadno použitelné objemové prodlužování vlasů by dvojité deluxe sady měly být přímo na prvních pozicích vašeho nákupního seznamu!

Nejlepší výběr dvojitých sad maximální hustoty v ČR

Pro nejširší výběr dvojitých deluxe setů v ČR nenajdete lepší místo pro nakupování než Stylprotebe. Dali jsme dohromady to, o čem si myslíme, že je nejen nejlepším výběrem v ČR, ale také jedním z nejlepších na světovém trhu.

A protože dodáváme do celého světa za velmi konkurenceschopné ceny, nezáleží na tom, zda nakupujete vlasy v ČR nebo v jakékoli jiné zemi. Můžeme vám dodat vaše vysněné příčesky k vašim dveřím za fantastickou cenu.

Pokud potřebujete pomoc s objednávkou, neváhejte zavolat během otevírací doby nebo nám kdykoli poslat e-mail.

Časté otázky a odpovědi

Co jsou dvojité deluxe sady vlasů?

Dvojité deluxe sady vlasů se skládají ze 2 pásů vlasů, které byly sešity, takže je lze použít s jedním klipem, přesně stejným způsobem jako pásy použité u našich standardních sad. Jsou skvělé pro přidání okamžitého objemu a hmotnosti.

Poškozují clip in sady vlastní vlasy?

Naše sady s dvojitými pásy můžete nosit jak často chcete, aniž byste si poškodili vlastní vlasy. Pokud za ně nebudete při aplikaci nebo sundávání tahat, nezpůsobí to vůbec žádné škody.

Jak dlouho sety clip-in vlasů vydrží?

Při běžném používání můžete očekávat, že vaše dvojité deluxe sady vlasů vydrží okolo 3 do 6 měsíců, ale pokud k nim budete šetrnější nebo je budete používat méně často, snadno vám vydrží až rok.

7 položek celkem