Neohodnoceno

Clip in ofina - odstín 6 (světle hnědá)

Clip-in ofina z pravých lidských REMY vlasů v tmavém odstínu. Precizní střih, vypadá skvěle a sluší.

Skladem
Kód: 254
Značka: StylProTebe.cz
680 Kč
Kategorie: Ofiny
Typ vlasů: lidské vlasy
REMY kutikula: ano
Původ vlasů: Indie a další okolní státy

Tato clip in ofina je vhodná především pro takové ženy, které nejsou spokojeny s hustotou či celkovým dojmem své vlastní přirozené ofiny, se kterou se nedá nic zásadnějšího udělat ani na základě odborného zásahu profesionální kadeřnice. Uvedená clip in ofina je v barevném odstínu č. 6 (světle hnědá) a tudíž je vhodná pro ženy s tmavými vlasy. Jelikož i tato variace je vyrobena kompletně z lidských vlasů, nic nepřekáží jejich fénování, kulmování, žehlení či jiné úpravě (jako je např. upravování tužícími spreji a pěnami).

A jak tato parádní clip in ofina funguje?

Clip in ofina se skládá ze samotných vlasových pramínků a malých třech funkčních sponek (což jsou malé hřebínky, které se zasunují ke kořínkům vlasů a uzamknou), které po aplikaci do vašich pravých vlasů nejsou viditelné a rozeznatelné a to ani při pohledu zblízka. Tato clip in ofina v našem eshopu je vhodná pro jakýkoliv typ přirozených vlasů právě díky možnosti variabilně tyto vlasy upravovat. Pokud jste někdy přemýšlela o rapidní změně vašeho fádního účesu, doporučujeme vyzkoušet tuto clip in ofinu. Přesvědčte se samy, že se nejedná o žádný složitý ani zdlouhavý proces a práce s ofinou je jednoduchá. Pro nové vlasy již není potřeba neustále chodit ke kadeřnici. Aplikace trvá pár okamžiků, po jejichž uplynutí jste schopna jít do ulic, nebo mezi lidi na pořádnou sobotní diskotéku, se zdravým sebevědomím.

U nás pořídíte levně a přitom kvalitně…

Clip in ofina, o kterou se právě zajímáte, je v našem internetovém obchodě k mání za příjemnou a snesitelnou cenu a s garancí všech slíbených závazků. Nakupte vaše nové vlasy u nás, u odborníků na tuhle senzační a moderní novinku, která ještě nikdy nebyla tak lehce k dostání jako nyní. Buďte první ve vašem ženském teritoriu, která využije nekonečných možností clip in ofiny od stylprotebe.cz.