Ofiny

Clip in ofina je skvělým způsobem rychlého a nenápadného prodloužení vlasůDopřejte si i vy příčesek v podobě ofiny po jaké jste vždy toužila. To vše rychle a levně! U nás naleznete široký sortiment clip in ofin, ze kterých si zaručeně vyberete.

Samozřejmostí jsou různé druhy odstínů clip in ofin, od naprosto černých, přes melírované až po clip in ofiny blond. Ofiny mají přesné střihy a dlouhé vlasy po stranách, díky kterým skvěle splynou s vašimi vlastními vlasy. Žádné dodatečné stříhání není nutné.

Podívejte se na video připínání této dámské clip ofiny, je to velice jednoduché a jistě to zvládnete samy doma. Vlasy jsou postupně sestříhány od dlouhých na boku, přes krátké na čele. Ve vlasech jsou tři mále sponky, díky kterým clip-in ofina skvěle drží. 

CLIP IN OFINA Z PRAVÝCH INDICKÝCH VLASŮ

Clip in ofiny podobně jako clip vlasy které prodáváme, jsou vyráběny výhradně z Indických vlasů. Nejedná se o syntetický materiál, který by od skutečných vlasů byl odhalitelný, nebo nekvalitní chemicky upravené asijské (čínské) vlasy s oblibou nazývanými evropského typu. Komu by se zdálo, zda nebude clip-in ofina např. krátká, může obavy "hodit" za hlavu, všechny typy ofin jsou velmi precizně sestříhané podle celkového tvaru hlavy a výšky čela

Neriskujte nákupy na internetových aukcích či bazarech a zvolte ofiny správného tvaru a vysoké kvality od Stylprotebe.cz. Ty již nemusíte upravovat ani jakýmkoli způsobem stříhat. Doporučujeme však používat kvalitní přípravky péče o prodloužené vlasy.

DISKRÉTNOST CLIP IN OFINY ZARUČENA

Clip in ofina je díky malým a skvěle držícím sponkám naprosto diskrétní. Nikdo nepozná, že ofina není vaše. Clip in ofina je skvělým módním doplňkem se kterým můžete vypadat každý den jinak. Obavy z nevýhod můžete nechat za hlavou, jelikož žádné neexistují. Pořiďte si clip in ofinu, uděláte tím velký krok k dalšímu zkrášlení svého zevnějšku.