Časté dotazy ohledně clip-in vlasů

Hlavní otázky

Otázka: Co je systém prodlužování vlasů Clip-in?

Odpověď: Pokud hledáte příčesek, který si můžete sama rychle připnout, právě jste ho našla. Příčesek Clip-in se jednoduše připíná a perfektně se spojí s Vašimi vlasy – dá Vám delší vlasy, zvýrazní je a dá jim vyšší objem. Všechny příčesky jsou dostupné v jednom nebo více kusech různých šířek. Tyto příčesky mohou být připnuty nebo odepnuty během několika minut a jsou okem nerozpoznatelné. Příčesky Clip in šetří Váš čas a peníze! Je to jednoduché a rychlé.

Otázka: Jak se připojí k vlasům?

Odpověď: Připne se k Vašim vlasům malými sponkami. Všechny spony, které používáme, jsou vysoce kvalitní a obsahují silikon, takže se nesmeknou a jsou vysoce bezpečné. Když je příčesek připnut, spony nikdo neuvidí. Přečtěte si kompletní návod, jak připnout příčesek clip in.

Otázka: Jak dlouho se příčesek připíná?

Odpověď: Připne se malými sponkami, které jsou na hlavě neviditelné. Se cvikem trvá pět minut jeho připnutí a minutu jeho odepnutí! Nebojte se, připnutí vlasů je velice snadné a brzy se pro vás stane rutinou. 

Otázka: Jak dlouhé musí být vlasy, aby se příčesek dal použít?

Odpověď: Různí lidé mají různé názory, ale jako obecné pravidlo považujeme délku k ramenům. Trochu kratší vlasy by také neměly vadit.

Otázka: Jak dlouho clip-in vlasy vydrží?

Odpověď: Příčesky jsou z lidských vlasů, takže vydrží tak dlouho, jak chcete. Pokud se o něj staráte, není výjimkou, že kvalitní příčesek vydrží až dvanáct měsíců. Pokud se s ním nezachází dobře, musí být vyměněn každých šest měsíců. Čím lépe se o něj staráte, tím déle vydrží.

Otázka: Jaké používáte spony?

Odpověď: Používáme kovové sponky se silikonovou výplní pro bezpečné připnutí. Každá váží méně než gram a je široká jeden palec, takže se velmi jednoduše chová a celková váha sponek tvoří malou část váhy vlasů.

Otázky ohledně péče o clip in vlasy a jejich užití

Otázka: Mohou být clip in vlasy narovnány a nakudrnaceny?

Odpověď: Ano. Jednoduše proto, že jsou to opravdové lidské vlasy, je můžete narovnat a nakudrnatit. Je to vlastně sám o sobě test, kterým poznáte, že Vám nebyly prodány syntetické vlasy, s kterými by toto nebylo možné.

Otázka: Mohu na clip in vlasy používat šampon? Jak často?

Odpověď: Myjte je, jako by byly Vaše vlastní. Šampónem a kondicionérem. Nic zvláštního. Pro detailní instrukce se podívejte do naší sekce péče o příčesky Clip in.

Otázka: Můžu sušit vlasy fénem a užívat žehličku?

Odpověď: Starejte se o vlasy, jako by byly Vaše vlastní. Používejte fén nebo žehličku, i když jsou vlasy připevněny. Ale stejně jako u vlastních vlasů, nikdy nepoužívejte fén nebo žehličku příliš horké. Vysušíte vlasy a ty tak dlouho nevydrží.

Otázky k typům produktů a jejich vhodnosti

Otázka: Mám husté vlasy. Co si mám koupit?

Odpověď: Pro zákaznice s hustými vlasy doporučujeme clip-in sadu nejvyšší jakosti. Tyto sety nabízejí dostatečnou gramáž pro vaše husté vlasy. Hmotnost těchto vlasových sad se pohybuje okolo 115 g při délce vlasů 51 cm.

Nenašli jste, co vás zajímá? Ptejte se!

Pokud jste nenašli odpověď na svůj dotaz, případně pokud vám něco není jasné, ptejte se. Napište nám, nebo nás kontaktujte telefonicky, budeme se snažit vám vyhovět.