Melírované clip in ofiny

Sháníte kde levně koupit kvalitní melírované clip in ofiny? Už nemusíte hledat, právě jste je našli. V našem internetovém obchodě Stylprotebe.cz si můžete vybrat z mnoha kombinací odstínů melírovaných clip in ofin. I vy si tak můžete dopřát působivý efekt, kterého je možno s těmito clip in ofinami docílit. I přes dlouhou životnost a vysokou REMY kvalitu nabízíme ofiny za nízké ceny a zbytečně je nepředražujeme, což u nás jistě oceníte.

Melírované clip in ofiny jsou podobně jako tmavé clip in ofiny vyrobeny z pravých lidských vlasů. Pomocí několika sponek je snadno připnete a nikdo nepozná, že máte příčesek. Nezapomeňte i pro melírovanou clip in ofinu používat vhodné přípravky péče o prodloužené vlasy. Jen tak bude vaše melírovaná clip in ofina vypadat vždy skvěle a dlouho vám vydrží.

Můžete si vybrat melírované clip ofiny, které skvěle doplní vaše přirozené vlasy. Nabídka odstínů na e-shopu je sice omezená, ale nezoufejte - pokud hledáte jiný, kontaktujte nás a my se pokusíme pro vás udělat maximum, abychom vám vyhověli.

Clip in ofiny s melírem - vlastnosti

  • Melírované clip in ofiny jsou tvořeny 100% Indickými vlasy - vyznačují se vysokou kvalitou a životností.
  • Skvěle vypadají a jsou nenápadné - díky mikrosponkám, které jsou již součástí každé clip in ofiny.
  • Melírovanou clip in ofinu máte upevněnou za pár minut a ještě snadněji se sundává.
  • Clip in melírovaná ofina je výborným doplňkem - zvláště, pokud je použijete v kombinaci s clip in vlasy, vás změní k nepoznání

Objednejte si clip in melírovanou ofinu, budete vypadat skvěle.

 

Záznamy nebyly nalezeny...