Barevné prameny vlasů

Chcete své účesy oživit jasnými barvami, aniž byste své vlastní vlasy musely barvit? Máte náladu na veselý a netradičně vzhlížející účes? Pořiďte si barevné prameny vlasů. S jejich pomocí si vytvoříte nevšední účesy. Stačí je pomocí drobných sponek připnout podobně jako všechny ostatní pramínky vlasů z naší nabídky.

Barevné prameny vlasů užijete na večírcích, oslavách nebo i jen tak když budete mít rozvernou náladu. V naší nabídce si vyberete z mnoha barev a odstínů od jasně růžové až po tmavě modrou v délkách 38 nebo 51 centimetrů.

Objednejte si zářivě barevné prameny vlasů a tvořte nevšední účesy.

Barevné prameny jsou z pravých vlasů

Na mimořádnou kvalitu se u nás můžete spolehnout. Všechny barevné prameny vlasů jsou REMY kvality. To znamená, že jsou sestaveny stejně tak jak skutečně narostly. Barevné prameny vlasů jsou ošetřeny kvalitními barvami.

Stejně jako pro všechny ostatní clip vlasy i pro barevné prameny vlasů vám doporučujeme používat speciální šampóny na vlasy a kondicionéry. Abyste si byly jisté, že o své nové barevné prameny vlasů pečujete správně, připravili jsme pro vás návod i s videem. Prohlédněte si jak správně pečovat o clip in vlasy.

I s barevnými prameny vlasů je to stejně snadné, objednejte si je ihned.

 
79
114179114

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem